COVID-19 opatrenia + rady

Záleží nám na zdraví našich zákazníkov, aj zamestnancov. Preto sme podnikli kroky, vďaka ktorým odchádzajú zásielky od nás bezpečne a zároveň vám chceme dať odporučenia na zvyšenie bezpečnosti pri preberaní zásielok. Prosím prečítajte si celý text. Nezaberie Vám viac ako jednu minutu.

Čo robíme my ?

A) Zamestnanci

  1. Zamestanci, ktorí prichádzajú do kontaktu s tovarom majú negatívnu cestovateľskú anamnézu. Teda v r. 2020 neboli v krajinách mimo SK, kde prepukla epidémia COVID-19.
  2. Denne monitorujeme zamestnancov prichádzajúcich do styku s tovarom – meranie teploty, subjektívne príznaky. Zamestanci majú prísny zákaz nástupu do práce v prípade objavenia sa akýchkoľvek príznakov súvisiacich s chrípkou (aj keby nešlo o COVID-19). Zatiaľ sme taký prípad nemali.

B) Balenie tovaru

  1. Zamestanci prichádzajúci do kontaktu s tovarom musia používať dezinfekčné prostriedky na báze liehu a lekárenského benzínu
  2. Zamestanci prichádzajúci do kontaktu s tovarom musia používať ochranné rúška
  3. Pred uzavretím balíka sa do balenia strekne dezinfekčný sprej na báze 100% alkyl alkoholu.

C) Návštevy showroomu

Počas obdobia mimoriadnej situácie na Slovensku sme aj vo vašom záujme pozastavili návštevy nášho showroomu. Neváhajte na konzultácie využívať náš chat, alebo volajte oddelenie predpredajného poradenstva na 0907783059 denne v 08:00-21:00.

Čo môžete urobiť Vy ?

Ako vidíte, vnútro balenia odchádza od nás dezinfikované. Nemôžeme ale ovplyvniť, ako sa s balíkom narába ďalej. Preto vám odporúčame tento postup pri prevzatí zásielky:

  1. Zásielky preberajte len na čerstvom vzduchu vo vonkajšom prostredí, kde minimalizujete riziko prenosu. Zachovávajte primeraný odstup od kuriéra.
  2. Pri podpise prebratia zásielky na dotykovom terminále si ihneď umyte ruky (podpisujete sa zvyčajne prstom na dotykovom displeji). Alebo si zabezpečte vlástné dotykové pero za pár €.
  3. Po rozbalení zásielky ihneď odhoďte vonkajší obal (sáčok) do vonkajšej smetnej nádoby a ihneď si umyte ruky. Obsah balíka bol nami dezinfikovaný, takže tam obavy nemusíte mať.

Veríme, že sa nám spoločne aj s Vami podarí disciplínou a osobnou zodpovednosťou čo najskôr prekonať toto náročné obdobie. Vážime si každú objednávku, ktorou nám dôverujete.

Želáme silné zdravie Vám a Vašim rodinám.

Tím SMARTY – Nositeľná elektronika