Miroslav Kojda   SMARTY

916 24   Horná Streda 824

IČO   50884191

IČ DPH:   SK1046371403 

Orgán dozoru: Inšpektorát SOI pre Trenčiansky kraj

Zákaznícky servis  08:00 -21:00

M:  +421 907 783 059

alebo LiveChat

email: info@nositelnaelektronika.sk

Stav objednávky: online po prihlásení

Zastavte sa na kávičku! Sme len 3 min od D1 exitu Horná Streda. Radi vám poradíme s výberom, alebo si len vyzdvihnete vašu objednávku.

Konečne n o s i t e ľ n á elektronika!

Milujeme technológie. Ale aj pohyb a krásny design. Tak ako Vy.

Sme na slovenskom trhu od mája 2017. Za pomerne krátky čas sme si získali dôveru  1637 zákazníkov z celého Slovenska (koniec r. 2018). Získali sme si aj dôveru výrobcov. Máme podpísané distribučné zmluvy s takými menami ako Garmin, Samsung Wearables, Huawei , Fitbit či Bellabeat (smart šperky). Náš vysoký štandard služieb uznal aj Apple. Tešíme sa, že od 15.01.2019 sme autorizovaným resellerom pre Apple Watch! Testujeme tiež spoluprácu s GoPro. Tieto zmluvy pre vás znamenajú garanciu, že kupujete nové výrobky z oficiálnej distribúcie,  so slovenčinou v hodinkách , s možnosťou vrátiť nepoužitý tovar až do 30 dní,  a s garantovanou zárukou.

Zastavte sa na kávičku. Sme len 3 min. od D1 exitu Horná Streda. V našom showroome vám poradíme s výberom, alebo si len vyzdvihnete vašu objednávku. Zavolajte nám prosím vopred, aby sme si pre vás rezervovali čas.

Načo je vám ďalší eshop s elektronikou ? 

Elektronika sa dnes stáva omnoho komplexnejšou.  Hodinky už nie sú len hodinkami, ale aj indikátorom vášho zdravotného stavu, alebo stresovej záťaže. Kamera už nie je len kamerou, ale povedzme aj senzorom kvality ovzdušia, alebo bezpečnostným prvkom pri športe. Teplomer, či tlakomer už dokáže zdieľať výsledky s vašim lekárom. Internet vecí je tu.

Na Slovensku nenájdete eshop, ktorý vás vie tak sprevádzať novými wearables technológiami, ich prepojenosťou a praktickou využiteľnosťou ako my. Sme vyškolení aby sme vám  s nadšením pre technológie vysvetlili aj najmenší detail výrobku, o ktorý máte záujem.

Až 9 z 10 zákazníkov oceňuje hlavne našu odbornosť a spôsob komunikácie. A fakt, že   97% tovaru máme pre vás na sklade. Aby ste mohli žiť aktívnejšie už od zajtra.

Vopred ďakujeme za príležitosť a vašu dôveru. Nedovolíme si vás sklamať.

Váš  SMARTY team