GARMIN vívomove HR : inteligentná nádhera!

Garmin prekvapuje nielen s Garmin vívoactive 3  s neskutočnou výbavou , ale  aj nádhernými hybridnými hodinkami Garmin vívomove HR Sport a Premium.

Hybridné hodinky v sebe spájajú krásu analógových hodiniek  s ručičkami a ciferníkom, ale zároveň majú v sebe integrované smart funkcie ako meranie krokov, vzdialenosti a spotrebovaných kalórií. Ich ambíciou nie je ponúknuť všetky funkcie športtestera, či fitness náramku. Hybridné hodinky sú skôr pre tých z nás, ktorý milujeme štýl, eleganciu a privítali by sme , aby naše hodinky boli viac smart a podali nám správu o našom životnom štýle.

Garmin vdýchol sexy telu aj dušu v podobe niektorých športových vlastností  ako meranie pulznej frekvencie, či vodotesnosť  pre plavcov. To čo nás ale naozaj dostalo bolo riešenie ciferníka. Kým naň nepoklepete, alebo nenakloníte zápästie,  ciferník pôsobí mechanicky. Keď sa ho ale dotknete , ako by sa z mechanického ciferníka diskrétne vynorili údaje. V skutočnosti sa o všetko stará veľmi šikovne prispôsobený OLED displej. Vyzerá to naozaj pôsobivo.

Pokiaľ ide o samotné údaje, dozviete sa počet krokov, počet poschodí, prejdenú vzdialenosť a spálené kcal,  ale aj aké je vaše skóre stresu a vývoj vášho pulzu . Hodinky dokážu zobraziť aj počasie vo vašej lokalite, či notifikácie z vášho mobilu. Baterka vydrží až 2 týždne v režime bežných hodiniek a circa 5 dní ako smart hodinky. GPS v nich nehľadajte, ale prekvapilo nás vyhodnocovanie celkovej kondície na základe VO2Max hodnoty, čo je určite prekvapenie v tejto cenovej kategórii. Hodinky sa budú totiž predávať už od 199 EUR a sme radi, že už teraz si ich môžete zarezervovať v našom eshope. Stali sme sa totiž oficiálnym predajcom Garmin hodiniek s podporou slovenčiny,  technickou podporou 7 dní v týždni a 30 dňovou lehotou na vrátenie tovaru v pôvodnom obale.

vívomove HR bude dostupný v dvoch verziach a štyroch farebných prevedeniach:

vívomove HR Sport s kombináciou oceľového ciferníka , vodotesného plastového tela a silikónového remienka.  .

vívomove HR Premium s celokovovým telom a koženým remienkom .

Leave a Reply